ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Mayıs 2013 Pazar 11:45

Yazıcı'nın kalbi yarım saat çalışmamış


Kalp krizi nedeniyle Acıbadem Hastanesi'nde yoğun bakıma alınan Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı'nın kalbinin 30 dakika kadar durduğu ve hastanede tekrar çalıştırıldığı öğrenildi.

    İbrahim Yazıcı'yı hastanede ziyaret eden CHP Bursa Milletvekili Turhan Tayan, çıkışta gazetecilere yaptığı açıklamada, Yazıcı'nın durumunun ciddi olduğunu söyledi.
Tayan, şu açıklamayı yaptı: "Sanıyorum maçtaki stres ve yol yorgunluğu uçakta başlayan problem, uçaktan indikten sonra daha da ağırlaşmış ve buraya yetiştirmişler. Aşağı yukarı yarım saate yakın bir süre kalbi durmuş. Hastanede yapılan masajla kalbini çalıştırmışlar. Şuanda pek bir şey söylemiyorlar. Allah'tan ümit kesilmez, mutlaka bunu da atlatacaktır. Şuan 2-3 ay içinde 3 kez kalp krizi geçirdi. Doktorların stresten uzak kalması gerektiğine dair tavsiyeleri vardı. Bursaspor sevdası bu stresin dışında kendisini tutamadı. Yoğun bakımda gerekenler yapılıyor. Allah'tan yardım diliyorum. İnşallah iyileşecektir. Ama ağır bir kriz geçirdiğini söyleyebilirim."

    Yazıcı, Ordu dönüşünde önceki akşam Kültürpark içerisinde bir kafede arkadaşları ile birlikte oturduğu sırada rahatsızlanınca Acıbadem Hastanesi'ne kaldırılmış, yoğun bakıma alınmıştı. Yazıcı'nın tedavisi devam ediyor.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER