ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Yağmur
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Temmuz 2013 Çarşamba 16:04

Yaz okulu öğrencileri 1 Ağustos'ta sertifikalarını alacak

Yaz okulu öğrencileri 1 Ağustosta sertifikalarını alacak


 Beylikdüzü Belediyesi’nin 17 Temmuz’da açtığı Yaz Spor Okulları’nda eğitim gören sporcular 1 Ağustos’ta sertifikalarını alacak.

Beylikdüzü Belediyesi Yaz Spor Okulları Sertifika töreni öncesi Belediye Başkan Yardımcısı Efrahim Yeşil, minik sporcuların eğitim durumunu yakından görmek için yaz spor okullarını ziyaret etti. Sporcular ve aileleriyle sohbet eden Yeşil, onlara Belediye Başkanı Yusuf Uzun’un selamını iletti. Başkan Uzun’un çocukları çok sevdiğini, yaz tatillerini neşe içinde geçirmeleri için en modern tesisleri çocukların eğitimi için açtığını belirten Yeşil, başarılı sporcu olan çocuklardan bunun karşılığını aldıkları için de mutlu olduklarını dile getirdi. Futbol kursunu ziyaret eden Yeşil, sporcuların antrenmanına da katıldı.

Yaz Spor Okulları’na gelen veliler de uzman öğretmenler ile hizmet sunan Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun ve ekibine teşekkür etti. Beylikdüzü Belediyesi Yaz Spor okullarına Futbol, Basketbol, Voleybol, Yüzme, MasaTenisi, Jimlastik, Buz Pateni, Rüzgar Sörfü, Tekvando, Okçuluk, Satranç dallarında yaklaşık bin 500 çocuğun eğitim aldığını belirten Yeşil, 17 Haziran’da başlayan kursların 1 Ağustos’ta sertifika töreninin yapılacağını ifade etti. Yeşil, Etkinlik Alanı’ndaki sertifika törenin de oldukça eğlenceli geçeceğini dile getirdi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER