ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Haziran 2013 Cuma 21:22

Yatılı bölge okulunda okuyan öğrencilere doğum günü kutlaması

Yatılı bölge okulunda okuyan öğrencilere doğum günü kutlaması


Kahramanmaraş Elbistan Şehit Er Cuma Potuk Yatılı Bölge Okulu’nda organize edilen ‘Mutluluğumu Paylaşıyorum’ adlı proje kapsamında bir öğretmen ve 5 öğrenci için doğum günü pastası kesildi.

Okulun yemekhanesinde düzenlenen programın konukları arasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik’de yer aldı. Çok katlı yaşpasta herkesin önüne getirildi ve öğrenciler Hüsne Gedikli, Muhammed Göçmen, Çilem kalkan, Döndü Çetin, Rahime Gedikli ve öğretmen Reha Onur Kök’ün doğum günü kutlandı. Pasta kesilmesi sırasında konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik, örnek çalışma sayesinde öğrencilerin hayatlarında unutamayacakları anları yaşadıklarını ifade etti.

Çelik, “ Elbistan Yatılı Bölge Okulu’nun, öğrencilerine karşı yaptığı bu tür uygulama gerçekten takdire şayan bir uygulama. Çünkü biz hep dedik, yatılı bölge okulları sizlerin yuvası. Sizin eviniz. Onun için sizlerin özel günleri de bizim için ve okulumuz için önemli. Bu bağlamda okul müdürümüz ve öğretmen arkadaşlarımız çocuklarımıza doğum günü partisi hazırlamışlar. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bu okullar sizin geleceğinizi inşa eden okullar. Özellikle bu gün doğum günü olan çocuklarımız ömürleri boyunca bunu unutmayacaklardır. Ben hem arkadaşlarınıza hemde sizlere sağlıklı, mutlu ömürler diliyorum.”dedi.

Daha sonra hep birlikte doğum günü pastası kesildi. Okul yönetimi tarafından düzenlenen bu programda tüm öğrencilere pasta ikram edildi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER