ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Nisan 2013 Perşembe 21:30

"Yapılanları her şeye rağmen vatandaş anlıyor"

"Yapılanları her şeye rağmen vatandaş anlıyor"


Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı , "Bu yapılanları her şeye rağmen vatandaş anlıyor ve her girdiğimiz seçimde mührü basarak bizi iktidar yapıyor." dedi.

Bir dizi gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Samsun’a gelen Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı günün sonunda AK Parti İl Başkanlığı'nı ziyaret ederek partililerle bir araya geldi.
Burada AK Parti’nin kuruluşundan bugüne geçen zaman zarfında yaşadıklarını özetleyerek partililerle paylaşan Bakan Yazıcıoğlu, 3 Kasım 2002’nin Türkiye’nin kalkınması için çok önemli bir dönüm noktası olduğunu söyledi. AK Parti’nin iktidarda olduğu dönemde eğitimde, sağlıkta, ulaşımda ve kendisine bağlı olan gümrüklerde çok önemli işler yaptıklarını hatırlatan Yazıcıoğlu konuşmasına şöyle devam etti: "Bazıları çıkıp AK Parti ne yaptı? diyebilir. Size tavsiyem bu kişilerle tartışmak yerine sakin bir şekilde karşınıza alın ve ona ‘sen hangi alanda konuşmak istersin, konuyu sen seç deyin’ daha sonrada onun seçtiği konuda bir 2002 yılı öncesi yapılanlarla bir de şimdiki son halini kıyaslamanız yeterli olacak. Bu yapılanları her şeye rağmen vatandaş anlıyor ve her girdiğimiz seçimde mührü basarak bizi iktidar yapıyor."

Toplantının bundan sonrası ise basına kapalı olarak devam etti. Gece Samsun’da konaklayacak olan Bakan Hayati Yazıcı gezi ve incelemelerine Cuma günü de devam edecek.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER