ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL29°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Ağustos 2013 Çarşamba 22:15

Yakutiye Belediyesi asfalt çalışmalarını hızlandırdı

Yakutiye Belediyesi asfalt çalışmalarını hızlandırdı


Erzurum Yakutiye Belediyesi, merkez mahallelerde asfalt çalışmalarına hız verdi. İlçe sınırlarında ciddi çalışmalar yaptıklarını belirten Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, asfaltlama çalışması için adeta seferber olduklarını söyledi.

Yakutiye Belediyesi, bayram sonrası Mirza Mehmet, Kırmacı, Gaziler, Topçuoğlu Mahallesi ile Taşhan çevresi, Kongre Caddesi, Demirciler Çarşısı bölgesinde asfalt çalışmalarını hızlandırdı. Çalışma sonunda asfalt problemi olan sokak kalmayacağını belirten Başkan Korkut, eylül ayı içerisinde ise köy/mahallelerde çalışma yapacaklarını ifade etti.

Yakutiye ilçe sınırları içerisinde ciddi asfalt çalışması yapıldığını hatırlatan Korkut, asfalt çalışmalarını yerinde denetleyip, semt sakinleriyle sohbet etti. Çocuklara da oyuncak hediye eden Başkan Korkut, "Belediye olarak yaptığımız her işin denetimi ve kontrolünü yapıyorum. Asfalt, kaldırım çalışmalarında eksik veya yanlış görürsem müdahale ederim. Birde çalışma yapıldığı mahallelerde çevre sakinlerine yapılan işten memnuniyetlerini soruyorum. Böylece geri dönüşleri hizmeti alandan almış oluyoruz. Gezdiğim mahallelerde çocukları mutlu etmeyi de ihmal etmemeye çalışıyorum. Onların da istek ve taleplerini dinliyorum." dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER