ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Eylül 2013 Cuma 07:36

Yakılmış kadın cesedi bulundu

Yakılmış kadın cesedi bulundu

Bağcılar'da metruk bir binada yakılmış kadın cesedi bulundu.


Bağcılar'da metruk bir binada, genç bir kadına ait olduğu belirtilen yakılmış ceset bulundu. Cinayete kurban gittiği tahmin edilen genç kızın kim ya da kimler tarafından öldürüldüğünün tespiti için geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Vatandaşlar, Bağcılar Evren Mahallesi Zafer Sokağı'nda saat 21.00 sıralarında tek katlı metruk bir binada genç bir kadına ait yanmış ceset buldu. İddiaya göre, olay yerinden geçen bir vatandaş, metruk bina içerisinde gördüğü alevlerden şüphelenip binaya girdi. Alevler içerisinde bir kadın olduğunu görünce yangını söndürmeye çalıştı. Alevleri söndüren vatandaş daha sonra durumu polise bildirdi.

Binanın çevresinde güvenlik şeridi oluşturan ekipler, detaylı inceleme için uzman ekip istedi. Bölgeye sevk edilen Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri, ceset, cesedin bulunduğu bina ve çevresinde geniş çaplı inceleme başlattı. Ölen kadının 26 yaşındaki İnci Beyaz olduğu belirlendi.

Alevleri söndüren Fahri Yılmaz adlı vatandaş, "Kadınlar binanın etrafında toplanmışlardı. Kadınlar, 'İçeride çocuk sesleri var anne anne yanıyorum diye bağırıyor.' dediler. Başta içeri girmeye cesaret edemedim. İçeriden alevler görününce içeri girdik. İçeride bir insanın yandığını gördük. Suyla söndürdük ama ölmüştü. Bu bina akşama kadar tinerci ve esrarcıların yuvası halde zaten" dedi. Genç kızın cesedi otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.
KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER