ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL33°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Şubat 2013 Çarşamba 18:43

Vergisini düzenli ödeyenler ödüllendirildi

Vergisini düzenli ödeyenler ödüllendirildi


Antalya'nın Finike ilçesinde son 5 yılda vergisini düzenli ödeyen 5 mükellef ödüllendirildi. Mükelleflere belge ve ödülleri Mal Müdürü Gökhan Eminoğli ve Gelir Uzmanı Mustafa Çifçi tarafından işyerlerinde takdim edildi. Ödül olarak mükelleflere uyumlu mükellef belgesi ve nostaljik radyo hediye edildi.

Finike Mal Müdürlüğü 24. Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde ilçede faliyet gösteren duyarlı mükellefleri taltif etti. Son 5 yılda tahakkuk eden vergilerini süresinde ödeyen uyumlu mükelleflerden Baysa ticaret, Kozağaçlı ticaret, FMT inşaat, Hasan Soydaş ve Mehmet Kolsuz ödüllerini aldı. Mükelleflere hediyelerini Mal Müdürü Eminoğlu takdim etti. Eminoğlu, mükellefiyetlerini başladığı günden buyana uyumlu, kanunların belirlediği vergisel ödev ve sorumluluklarını tam olarak yerine getiren mükelleflere teşekkür etti.

Vergi ödemenin asli görevleri arasında yer aldığını belirten Baysa Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Baysarı, yine de onurlandırmak amacıyla takdim edilen hediyenin kendisini çok mutlu ettiğini ifade etti. Finike Girişimci İşadamları Derneği Başkan Yardımcısı ve Kozağaçlı Ticaret Şirketi Müdürü Fehmi Akın da, sergilenen bu nezaketin kendisini onure ettiğini söyledi.

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER