ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Temmuz 2013 Salı 11:37

Valilik personeli iftarda buluştu

Valilik personeli iftarda buluştu


Bursa Valisi Şahabettin Harput, valilik personeli ile iftarda buluştu. Otantik Otel'de düzenlenen iftar programına vali yardımcıları ve eşleri, kaymakamlar ve eşleri, Bursa İl Emniyet Müdürü A. Osman Kahya, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bilal Çelik ve Valilik çalışanları katıldı.

Programda ayrıca emekli olan veya başka yere tayini çıkan vali yardımcıları, kaymakam ve valilik çalışanlarına da veda edildi. Programda konuşan Bursa Valisi Şahabettin Harput, “Ramazan'ın son 10 gününe girdiğimiz bu mübarek günlerde bir iftarda beraber olmak, aynı zamanda da aramızdan ayrılan meslektaşlarımızı ve yine emekliye ayrılan meslektaşımızı bu vesileyle bir kez daha anmak, hatırlamak onlarla bir veda yemeği niteliğinde de bir araya gelmek için buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

Valilik çalışanları olarak bir aile olduklarını anlatan Harput, “Değerli arkadaşlar biz bir meslek ailesiyiz ve biz ülkemizde devletin milletle kucaklaştığının, devletin varlığının temel gayesinin millete hizmet olduğunun bilinci ile görev yapıyoruz. Bu anlayışın hâkim olması için mücadele eden ve bu konuda da Türkiye’de gerçekten çok başarılı bir grafik çizen bir iliz.” şeklinde konuştu.

Ayrıca emekli olan ve başka yerlere atanan vali yardımcıları ve kaymakamlarda yaptıkları konuşmalarla duyguların dile getirdi.

Konuşmaların sonunda Bursa Valisi Şahabettin Harput, emekli olan Vali Yardımcısı Ziya Güler, Atama ile yer değiştiren vali yardımcıları Sabahattin Yücel, Hüseyin Demirciler, Adnan Kayık, Mustafa Güney, Osmangazi Kaymakamı Osman Taştan, Mudanya Kaymakamı Adem Öztürk, İnegöl Kaymakamı Aziz İnci, Keles Kaymakamı Abdul Kadir Duran, İznik Kaymakamı Nurettin Kakillioğlu’na plaket ve başarı belgelerini verdi. KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER