SON DAKİKA :
İSTANBUL19°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Kasım 2014 Salı 17:09

Validebağ’daki olaylar polis kamerasında

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/validebagdaki-olaylar-polis-kamerasinda-1485190-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/validebagdaki-olaylar-polis-kamerasinda-1485190-622x360.jpg
Validebağdaki olaylar kamerada

Eylemciler polise taş ve havai fişek fırlatırken, yaşanan olaylar polis kamerasıyla görüntülendi.


Validebağ’da dün gün boyu yaşanan gerginliğin ardından akşam saatlerinde polis gruba müdahale etti. 

Validebağ Korusu yanında bulunan alana yapılan camii inşaatına tepki gösteren grup, günlerdir eylem yapıyordu. Dün de inşaat alanına beton mikserlerinin gelmesiyle birlikte ortalık karışmıştı. Dün gün boyu süren gerginlik akşam saatlerinde de devam etti. Önce halay çeken eylemciler, ardından, inşaat alanı önündeki polis bariyerlerini aşmak isteyince müdahale ile karşılaştı. Polis, gruba biber gazı ve tazyikli suyla müdahale etti. Polise taşla karşılık veren eylemciler ise çöp konteynırlarıyla yola barikat kurmaya çalıştı. Eylemcilerin zaman zaman da polislerin üzerine havai fişek fırlattıkları görüldü. Yaşanan gerginlik polis kamerasıyla da görüntülendi.
KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

Kazadan kaçmak isterlerken...

SONRAKİ HABER

Gazeteciye büyük şok

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.