SON DAKİKA :
İSTANBUL17°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Ekim 2014 Cuma 17:37

Validebağ Korusunda Arbede Yaşandı

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/validebag-korusunda-arbede-1479624-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/validebag-korusunda-arbede-1479624-622x360.jpg
Validebağ Korusunda Arbede

Üsküdar Validebağ Korusunda eylem yapan göstericilerin bekleyişi sürerken, kamyonların inşaat alanına girişi sırasında arbede yaşandı.


Üsküdar Validebağ Korusunda eylem yapan göstericilerin bekleyişi sürerken, kamyonların inşaat alanına girişi sırasında arbede yaşandı.

İstanbul’un Üsküdar ilçesindeki Validebağ Korusunda eylem yapan grubun bekleyişi sürüyor. İnşaat alanının önünde bekleyişini sürdüren grup ile kamyonların gelişi sırasında arbede yaşandı. Eylem yapan grup, kamyonların önünü keserek geçmelerine izin vermedi. Bir süre devam eden bu bekleyişin ardından gruba Çevik Kuvvet ekipleri müdahale etti. Ekipler, grubu kalkanlarının da yardımı ile süpürme yolu ile uzaklaştırdı. Bu sırada uzun bir süre arbede yaşandı. İnşaat alanından uzaklaştırılan eylemcilerin önüne ise Çevik Kuvvet etten duvar ördü. Validebağ’daki güvenlik önlemleri ise sürüyor.

 

KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

Ankara’da polise uzun namlulu silahla ateş açıldı

SONRAKİ HABER

Marmara için afet uyarısı

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.