ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Mayıs 2013 Salı 11:57

Vali Şerif Yılmaz’dan Kayseri’ye teşekkür

Vali Şerif Yılmazdan Kayseriye teşekkür


Kütahya Valiliği'ne atanan Şerif Yılmaz, Kayseri’deki görev süresince kendisine destek olan Kayseri halkı ile birlikte çalıştıkları mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

Şerif Yılmaz, veda mesajında şu açıklamalara yer verdi: "Kayseri’de görev yaptığım süre içinde gönül birliğiyle, gece-gündüz demeden insanlarımıza hizmet ettik. Vatanımızın farklı bir köşesinde hizmet etmek üzere Kayseri’den ayrılıyorum. Kayseri Valisi olarak görev yaptığım süre içerisinde vatandaşlarımızın hızlı, etkin ve memnun bir şekilde kamu hizmeti alabilmesi için yasalarla verilmiş görevleri hukuk ve vicdan çerçevesinde ve en iyi şekilde yapma gayreti içinde oldum. Bu görevi yaparken birlikte olduğum çalışma arkadaşlarıma, seçilmiş temsilcilerimize, meslek kuruluşları ve sivil toplum örgütü yönetici ve üyelerine, bizlerle birlikte fedakârca koşturan basınımızın değerli mensuplarına, Kayserili hemşerilerime, bize gönül veren ve dua eden herkese teşekkürlerimi sunup helallik dilemek istiyorum."

Yılmaz, veda açıklamasının sonunda, "Kayserili hemşerilerime arz-ı veda ederken, her şeyin gönlünüzce olması temennisiyle sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler diliyorum." ifadelerine yer verdi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER