ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Ağustos 2013 Cuma 15:13

Vali Oğuz’dan BAKA’ya veda ziyareti


Isparta Valisi Memduh Oğuz, 4. Dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptığı Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’na (BAKA) veda etti.

Kısa bir süre sonra emekliye ayrılacak Vali Oğuz, BAKA Genel Sekreteri Tuncay Engin ve uzmanlarla bir araya geldi. Vali Oğuz, yönetim kurulu başkanlığı ve yönetim kurul üyeliği süresince Antalya, Isparta ve Burdur için BAKA’nın tüm organlarındaki personelle uyumlu örnek çalışmalar yürüttüğünü belirtti.
Kalkınma ajanslarının ileride çok daha etkin olacaklarını söyleyen Vali Oğuz, tüm çalışanlara teşekkür ederek BAKA ile Isparta Valiliği görevinden unutamayacağı güzel anılarla ayrıldığını kaydetti.

Batı Akdeniz’in gelişimine değerli katkıları için Vali Oğuz’a teşekkür eden BAKA Genel Sekreteri Engin, BAKA’nın önemli faaliyetler, ulusal ve uluslararası başarılı organizasyonlar gerçekleştirdiğini hatırlattı.

Bu arada, Isparta Vali Yardımcılığı görevlerinden son kararnameyle İstanbul Vali Yardımcılığı’na tayin olan Niyazi Can ile Bornova Kaymakamlığı’na atanan Dr. Kadri Canan da, BAKA’ya veda ziyaretinde bulundu. Genel Sekreter Tuncay Engin’i makamında ziyaret eden vali yardımcıları, görevleri süresince gerçekleştirdiği faaliyet ve çalışmalarla BAKA’nın çok önemli kurum olduğunu ortaya koyduğunu gördüklerini belirtti. Çalışmalarıyla Isparta’ya katkıları için vali yardımcılarına teşekkür eden Tuncay Engin de, yeni görev yerlerinde başarı dileklerini aktardı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER