ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Kasım 2013 Salı 13:52

Vali Mutlu'nun twitleri kafaları karıştırdı


İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, "Asya'dan Avrupa'ya Golf Vuruşu" etkinliği nedeniyle bugün kısmen trafiğe kapatılacak Boğaziçi Köprüsü ile ilgili Twitter hesabından üç mesaj yayınladı. Vali Mutlu'nun attığı farklı mesajlar kafa karışıklığına neden oldu.

Vali Hüseyin Avni Mutlu, "Asya'dan Avrupa'ya Golf Vuruşu" etkinliği ile ilgili bugün Boğaziçi Köprüsündeki trafik düzenlemeleri ile ilgili attığı farklı twitlerle kafaları karıştırdı. Mutlu ilk twittte "Bugün Boğaziçi Köprüsü'nde yapılacak gösteri nedeniyle Asya'dan Avrupa'ya geçiş saat 14-15.00 arasında azami 1saat tek yönlü kapatılacaktır." dedi. Vali Mutlu ikinci mesajında, "Uluslararası etkinlik nedeniyle azami 1 saatlik kapamada Asya'ya geçişte ve iki yönde metrobüs seferlerinde hiçbir kısıtlama olmayacaktır." diye ifade etti. Metrobüsü kullanacak vatandaşlar Valinin twite rahat bir nefes aldı.

Vali Mutlu'nun vatandaşların kafasını karıştıran son twiti ise şöyle: "Uluslararası bir etkinlik nedeniyle saat 14/15.00 arasında sadece Avrupa- Asya yönündeki kısıtlama nedeniyle (metrobüs çalışacak.) özür dileriz."

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER