ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Şubat 2013 Cumartesi 14:39

Vali Mutlu, Menzir ailesine başsağlığı diledi


Eski Ulaştırma Bakanı ve eski İstanbul Emniyet Müdürü Necdet Menzir, tedavi gördüğü hastanede vefat etti. İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Menzir'in uzun süredir tedavi gördüğünü ve bugün vefat ettiğini belirtti. Mutlu, Menzir ailesine başsağlığı diledi.

Necdet Menzir, yaklaşık 5 aydır tedavi gördüğü International Hospital'da hayatını kaybetti. Aileye taziye ziyareti için hastaneye gelen İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, gazetecilere açıklamada bulundu. Vali Mutlu, Menzir’in uzun bir süredir yoğun rahatsızlığının devam ettiğini belirtti. Menzir ailesine taziyelerini iletmek için hastaneye geldiğini kaydeden Mutlu, “Muhterem ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileklerimi iletiyorum. Tabi her fani ölümü tadacak. Ama netice itibariyle sevilenlerin kaybı sevenleri açısından bir acıdır. Bütün sevenlerine bir kez daha başsağlığı diliyorum. Emniyet teşkilatında, İstanbul’da görev yapmış daha sonra bakan olarak ülkeye hizmet vermiş değerli bir büyüğümüz idi.” şeklinde konuştu.

Vali Mutlu, Menzir’e daha önce karaciğer nakli yapıldığı bilgisini vererek şöyle konuştu: “Bilahare başka bir rahatsızlıktan dolayı da problemleri mevcuttu. Uzun bir süreden bu yana ağır bir rahatsızlık çekiyordu. Hastanede çok iyi bir bakım ve ihtimam gösterildi. Ama vakit saat dolduğunda artık yapılacak bir şey yok.”

Vali Mutlu ve Emniyet Müdürü Çapkın taziye ziyaretinin ardından hastaneden ayrıldı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER