ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ocak 2013 Salı 12:34

Vali Harput: "BUGİAD ile iftihar ediyoruz"


Bursa Valisi Şahabettin Harput, Bursa Girişimci İşadamları Derneği (BUGİAD) Yönetim Kurulu Başkan Ali Fuat Er’i ziyaret etti. Vali Harput, ‘lokomotif’ gibi çalıştığını belirttiği BUGİAD ile iftihar ettiklerini söyledi.

    Ziyarette konuşan Harput, şunları dile getirdi: "BUGİAD, Bursamıza ve Bursamızla beraber ülkemize çok ciddi hizmetleri olmuş saygın bir kuruluşumuz. Ülkemizin özellikle 2000’li yıllardaki büyük Türkiye hedefine giden yolda, 2023 Cumhuriyetimizin yüzüncü yılına giden yolda, ülkemizin hedeflerine ulaşması için, BUGİAD’ın adet bir lokomotif görevini yaptığını, Bursa için iftiharla ifade etmek istiyorum.”

    BUGİAD’lı işadamlarının büyük bir özveri ve inançla çalışmayı ibadet sayarak Bursa’nın istihdamına ve refahına çok ciddi katkı yaptıklarına dikkat çeken Harput, ülkenin daha güçlü olması adına yapılan çalışmaları takdirle karşıladıklarını kaydetti.

    ER: ADIMLARIMIZDA VALİMİZİ HEP YANIMIZDA BULDUK

    BUGİAD Başkanı Ali Fuat Er ise attıkları her adımda Vali Şahabettin Harput’u hep yanlarında bulduklarını belirterek, “Kendisi her zaman yol gösterici oldu. Bu konuda teşekkürlerimizi arz ediyoruz. BUGİAD’ın üst kuruluşu MARİFED ve TUSKON yapılanmasıyla birlikte ülke ve millet adına yapılacaklarımızı en güzeliyle gerçekleştirmeye gayret ediyoruz. Devletimiz de biliyoruz ki yaptıklarımızda hep yanımızda yer alıyor.” şeklinde konuştu.

    Vali Harput, BUGİAD hatıra defterinde görüşlerine yer verdi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER