ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Haziran 2013 Perşembe 13:30

Vali Güvençer, muhtarlarla yaylada kahvaltı yaptı

Vali Güvençer, muhtarlarla yaylada kahvaltı yaptı


Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Muhtarlar Birliği Derneği’nce düzenlenen kahvaltılı toplantıda merkez ve köy muhtarlarıyla bir araya geldi.

Karabağlar Yaylası'ndaki kahvaltıya katılan tüm muhtarlarla tek tek ilgilenen Vali Güvençer, “Muğla’ya geleli çok az bir zaman oldu. Bu süreçte birbirimizi daha yakından tanıyacağız. Öncelikle dernek başkanımız ve yönetim kuruluna düzenledikleri bu tanışma toplantısına geldiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Çalışma ve iş ortaklığımızın ilk adımını böyle güzel, bereketli bir ortamda atmış oluyoruz.” diye konuştu.

Güvençer, muhtarların kendisinden çok önemli isteklerinin olacağını bildiğini dile getirerek, "Bütün isteklerinizi yerine getirebileceğimi söyleyemem. Size verebileceğim tek söz, sizlerin Valisi olmanın dışında yakın bir çalışma arkadaşı, bir dostu, bir abisi olarak aynı acıyı aynı sıkıntıyı aynı ümidi sizlerle aynı kuvvette paylaşabileceğim. En küçük derdinizi dahi önemseyerek zamanımı esirgemeden, bıkmadan, usanmadan, yorulmadan ve bütün gayretimle her ne sorun varsa, memleketimiz için atılabilecek olumlu hangi adım varsa sizlerle birlikte olmaya çok büyük bir güvenle rahatlılıkla söz verebilirim." diye konuştu.

Hiç kimsenin tek başına sorunlarla mücadele edemeyeceğini vurgulayan Güvençer, "Ne sizler, ne İl Valisi olarak ben tek başımıza hedeflerimize ulaşma konusunda yeterli olamayız. Sorunlar hepimizin sorunu. Sorunları çözebilecek güçte hepimizde var. Ancak bu gücümüzü birleştirebilirsek, birer çalışma arkadaşı olabilirsek, omuz omuza verebilirsek olumlu sonuç alabiliriz. Sizden ricam benden yardım beklediğiniz gibi benim temsil ettiğim devlet kurumlarına da yardımcı olunuz." şeklinde konuştu. KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER