ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL19°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Aralık 2013 Cumartesi 20:27

Vali Demirtaş, köylülerin sorunlarını dinledi

Vali Demirtaş, köylülerin sorunlarını dinledi

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş Kahta Kaymakamı Metin Esen ile birlikte ilçeye bağlı Teğmenli ve Erikdere köylerinde incelemelerde bulundu.


İlk olarak Teğmenli köyüne bağlı Kekik mezrasına giden Vali Mahmut Demirtaş, burada köylüler tarafından karşılandı. Kekik mezrasında tamamlanan caminin açılışını köylülerle birlikte gerçekleştiren Vali Demirtaş, açılışın ardından vatandaşlarla sohbet ederek, kırsal kesimin sorunlarını yerinde tespit etmek amacıyla köyleri sürekli ziyaret ettiklerini söyledi. Vali Demirtaş, "Köylerimizde başta alt yapı olmak üzere çok önemli hizmetler gerçekleştirilmiştir. Köylerimizin eksikliklerini ve varsa sorunlarını birlik ve beraberlik içinde çözeceğiz. Bugün örnek bir dayanışma sergileyerek birlik ve beraberlik içerisinde köylerine cami kazandıran Kekik mezrası halkını kutluyorum.” dedi.

Kekik mezrasındaki açılışın ardından Erikdere köyüne geçen Vali Mahmut Demirtaş, burada yapımı devam eden köy konağında incelemelerde bulundu. Köy girişinde makam aracının etrafında toplanan çocuklarla da yakından ilgilenen Vali Demirtaş, çocuklarla sohbet ederek çeşitli hediyeler verdi.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER