ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Mayıs 2013 Salı 13:59

Vali Çınar, personelle vedalaştı

Vali Çınar, personelle vedalaştı


Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından onaylanan Valiler Kararnamesi'yle Bartın'a atanan Muş Valisi Ali Çınar, personeliyle vedalaştı.

Valilik toplantı salonunda personelle bir araya gelen Vali Ali Çınar, burada duygulu bir konuşma yaptı. Bugün itibariyle Muş'tan ayrılacağını ve Bartın'a geçeceğini ifade eden Vali Çınar, akşam saatlerinde Bartın'daki görevine başlayacağını söyledi. Bartın'ın, Muş gibi güzel bir il olduğunu vurgulayan Çınar, "29 aylık süre içerisinde burada severek ve huzurlu çalıştım. Dikensiz gül bahçesi olmaz. Zaman zaman elbette bazı sıkıntılar yaşadık. Zaten bu tür sıkıntılar olduğu için bu teşkilatlar var. Eğer sıkıntılar olmasaydı bu kadar kamu kurumuna gerek olmazdı. Bu çerçevede, bu zorlukları beraber aşmak için çalıştık. Sizler, burada Muş halkına hizmet etmeye devam edeceksiniz. Ben sizlere başarılar diliyorum." dedi.

Personelden dua isteyen Çınar, "Sizlerin duasıyla, oradaki görev süremizde daha başarılı çalışacağımıza inanıyorum. Hepinizin hakkınızı helal etmenizi istiyorum. Bartın'da bir kardeşiniz, bir arkadaşınız olduğunu unutmayın ve oraya yolunuz düşerse, ziyarete beklerim." diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER