ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL36°C
Sıcak
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Şubat 2013 Çarşamba 12:14

Vali Arslan YİBO’da öğrencilerle kahvaltı yaptı

Vali Arslan YİBOda öğrencilerle kahvaltı yaptı


Batman Valisi Yılmaz Arslan, sabahın erken saatlerinde ziyaret ettiği Gazi Yatılı Bölge Ortaokulu’nda öğrencilerle birlikte kahvaltıda buluştu. Vali, okul yemekhanesinde açık büfenin arkasına geçip kahvaltı sırasına giren öğrencilere eliyle servis yaptı.

Vali Arslan’ı, Gazi Yatılı Bölge Okulu’na gelişinde Milli Eğitim Müdürü Şerif Akboğa, okul müdürü, öğretmen ve öğrencileri karşıladı. Öğrenciler kendilerini ziyarete gelen Vali Arslan’a okul bahçesinde çiçek sundu.
Daha sonra öğrencilerle birlikte kahvaltı yapan Vali Arslan, 'Hedef İlk 15 Projesi' kapsamında dereceye giren ortaokul öğrencileri Muhammet Mustafa Ergün ve Hamdullah Özel’e ödüllerini verdi. Daha sonra beraberindekilerle birlikte okulu gezerek fiziki yapı ve donanımı ile ilgili incelemelerde bulundu.

Okul hakkında bilgi veren idareciler, 18 derslikli Gazi Yatılı Bölge Ortaokulu’nda 346’sı yatılı, 60’ı gündüzlü olarak 406 öğrencinin öğrenim gördüğünü, ayrıca 27 öğretmeni bulunan okulun kampüsünde eğitimcilere lojman tahsis edildiğini belirtti. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER