ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Ağustos 2013 Çarşamba 22:22

Vali Altıparmak: Büyükşehir Belediyespor şehrin ortak değeri


Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak, şehrin tek profesyonel futbol takımını daha üst liglerde görmeyi arzu ettiğini söyledi.

        Geçen yıl play-off şansını son haftada kaçıran ve bu sene 3. Lig 2. Grup'ta mücadele edecek olan Erzurum Büyükşehir Belediyespor’un Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Vali Ahmet Altıparmak'ı makamında ziyaret etti. Kulüp Başkanı Saim Özakalın ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir süre görüşen Vali Altıparmak, sezon öncesi transferler ve hazırlık çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

        Büyükşehir Belediyespor’un şehirde en önemli ortak değerlerden birisi olduğunu söyleyen Vali Altıparmak, şehrin tek profesyonel takımını daha üst liglerde görmeyi arzu ettiğini belirtti. Bunun için şehrin bir bütün olarak hareket etmesi gerektiğini ifade eden Vali Altıparmak, kendisinin de hem Erzurumspor taraftarı olarak, hem de Erzurum Valisi olarak elinden gelen desteği vereceğini kaydetti.

        Sporun ve özellikle futbolun sosyal ve kültürel alandaki önemine vurgu yapan Kulüp Başkanı Özakalın ise amaçlarının önümüzdeki sezon şampiyon olarak bir üst lige çıkmak olduğunu ifade etti. Ziyaret sonunda Kulüp Başkanı Özakalın tarafından Vali Altıparmak’a Büyükşehir Belediyespor atkısı hediye edildi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER