ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Mayıs 2014 Perşembe 18:52

"Uyuşturucu ile mücadelemizi sürdürüyoruz"

"Uyuşturucu ile mücadelemizi sürdürüyoruz"

Yozgat’ın Yerköy İlçe Emniyet Müdürü Erdal Tepe, toplumun huzur ve güveninin bozan her türlü suç ve suç unsurlarına asla taviz verilmeyeceğini belirterek uyuşturucuya karşı mücadelelerinin geniş kapsamlı olarak devam ettiğini söyledi.


Yerköy Emniyet Müdürlüğü ilçede daha güvenilir bir ortam sağlamak ve gençlerin geleceğe daha umutla bakmasını sağlamak ve son yıllarda artan uyuşturucu madde satışı ve kullanımı engellemek amacıyla gösterdiği çalışmalar vatandaşların takdirini topluyor. İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, son günlerde yaptığı başarılı operasyonlarda çok sayıda esrar ve uyuşturucu hap maddesi ele geçirdi.

    Emniyet Müdürü Erdal Tepe, yaptığı açıklamada ilçenin huzur ve güvenliğinin sağlanması noktasında polis ekiplerinin gece gündüz mesai mefhumu gözetmeksizin 24 saat görev yaptığını söyledi. Tepe, "Uyuşturucu konusunda ekiplerimiz gece gündüz demeden yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Bize ulaşan her ihbarı değerlendiriyoruz. Ekiplerimiz özellikle okul çevrelerini devamlı olarak kontrol ederek oluşabilecek uyuşturucu alışverişi ve diğer olaylara karşı her an hazır bulunmaktadır. Uyuşturucu madde satışı yapanları ve gençleri bu maddelere alıştıranları teşhis etme konusunda vatandaşlarımızın da desteği bizler için oldukça önemlidir. Ülkemizin geleceği çocuk ve gençlerimizi madde kullanımı ve bağımlılığa karşı koruma hususunda, vatandaşlarımız şüphelendikleri bir durumu bizleri arayarak bilgi verebilirler ve bizde bu sayede önlemlerimizi alarak uyuşturucu madde konusunda çalışmalarımızı daha da artırırız." diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER