ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Sisli
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Haziran 2013 Perşembe 21:41

Üreğil yolu genişletiliyor

Üreğil yolu genişletiliyor


Bursa'nın Orhangazi ilçesine bağlı Üreğil köyünün 2 kilometrelik yolu İl Özel İdaresi tarafından yenileniyor. Çalışmalar 3 gün içerisinde tamamlanacak.

Bursa İl Özel İdaresi Üreğil köyünün yolunu yeniliyor. Bir süredir görüşmeleri devam eden yol çalışması başladı. Özel İdare ekipleri sabah saatleri itibariyle başladıkları çalışmalarını sürdürüyor. Orhangazi-İznik karayolundan Üreğil köyüne giden 2 kilometre uzunluğundaki yol genişletilecek ve asfaltlanacak. Yolun mevcut genişliğinin 6 metre olduğunu söyleyen Üreğil köyü muhtarı Fahrettin Demiral, çalışma tamamlandıktan sonra genişliğin 9 metreye çıkacağını söyledi. Demiral, yol yapım çalışmasının tamamlanmasının ardından Üreğil köyüne gidip gelen araçlar ve bu yolu kullanarak taş ocaklarına çıkan araçların daha güvenilir şekilde seyir edebileceklerini bildirdi.

MİLLETVEKİLİ AYDIN’A TEŞEKKÜR

Muhtar Fahrettin Demiral, köy yolunun yenilenmesindeki katkıları nedeniyle AK Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın ile AK Parti İlçe Başkanı Neşet Çağlayan, İl Genel Meclis üyeleri ve Bursa İl Özel İdaresi Köyişleri Daire Başkanı İsmail Aksoy’a teşekkür etti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER