ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Eylül 2013 Cuma 14:07

Ünlü isimlerden Kurtiz'in ailesine taziye ziyareti


Siname ve dizi sanatçısı Tuncel Kurtiz, Etiler'deki evinde hayatını kaybetti. Kurtiz'in sabah sporundan döndükten sonra düşerek öldüğü iddia edildi. Kurtiz'in ölüm haberi üzerine, çok sayıda ünlü isim sanatçının ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

'Ezel' dizisindeki 'Ramiz Dayı' karakteri ile akıllarda yer eden ünlü sanatçı Tncel Kurtiz, bu sabah 77 yaşında hayata gözlerini yumdu. Kurtiz'in ölüm haberi üzerine ünlü isimler ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Manken Cansu Dere ve sinema sanatçısı Tarık Akan da taziye ziyaretinde bulunan isimler arasındaydı.

Öte yandan, Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal da Kurtiz'in ailesine baş sağlığı dileklerini iletti. Ünal çıkışta basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Spor yaparken vefat etmiş olabileceğine dair bir şüphe olduğunu söyleyen Ünal, sözlerini şöyle sonlandırdı: " Hepimizin başı sağolsun. Bize verdikleriyle devamlı geleceğe baktırabilen bir oyuncuydu. Emniyet ekiplerimiz içeride değerlendirmeyi yapıyorlar. Çok üzüntülüyüz. Detayları benim söylemem olmaz. Spor yaparken diye bir şüphe var. Lakin onu tam tespit etmeden benim buradan bir şey söylemem olmaz. Türk milletinin başı sağolsun."
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER