ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Nisan 2013 Cuma 17:48

Üniversite öğrencilerinden kutlu doğum programı

Üniversite öğrencilerinden kutlu doğum programı


Kırık Mızrap Kültür Sanat Derneği'ne bağlı Saygı Akademi, Uludağ Üniversitesi (UÜ) öğrencilerine yönelik, Nilüfer Görükle semtinde Kutlu Doğum Haftası programı düzenledi.

Kazım Koyuncu Sanat Sokağı’nda, kutsal emanetler resim sergisi ile başlayan etkinlikte sokak güllerle süslenirken, üniversitelilere 500 kişilik dev bir pasta ikram edildi. Gün boyu süren etkinliklerde Saygı Akademi Sanat Kulübü üyeleri, tüm katılımcılara Kutlu Doğum pastası yanında gül, hadis kitapçığı, Kutlu Doğum albümü, hadis kartalesi hediye olarak dağıttı.

Burada bir konuşma yapan Kırık Mızrap Kültür Sanat Derneği Sekreteri Bülent Öztürk, “Üniversiteli arkadaşlarımızla beraber, anılmaya ve anlatılmaya her şeyden daha çok layık olan Efendimiz’in (sas) kutlu doğumu ile ilgili düzenlediğimiz programımızda bizimle birlikte olan tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz.’’ dedi.

Bülent Öztürk, ayrıca, kendilerine destek olan Nilüfer Belediyesi Görükle Zabıta Müdürlüğü'ne teşekkür etti.
Saygı Akademi Sanat Kulübü Başkanı Eyüp Arık da “Akademimiz, hiçbir kar amacı gütmeden dernek faaliyetleri ile üniversiteli arkadaşlarımıza hizmet sunmaktadır.” diye ifade etti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER