ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Eylül 2013 Cuma 14:13

Ümraniye Karabekir Spor, yeni sezona ’merhaba’ dedi


Ümraniye Karabekir Spor Kulübü’nün sezon açılışı yapıldı. Açılışta kulübün yöneticileri ve oyuncuları aileleri ile yer aldı. Açılışa katılan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, yeni sezonda Karabekir Spor Kulübü’ne başarılar diledi.

Can, “ Spor kulüplerine bundan evvel olduğu gibi bundan sonra da yardımlarımız devam edecek. Diliyoruz çocuklarımız böylesine güzel ortamlarda spor yapsın, kötü alışkanlıklardan uzak dursun. Ümraniye’ye yaptığımız 150’yi aşkın kalıcı eser var. Bunlar içinde Karabekir Spor’a tahsis ettiğimiz mekân da bulunuyor.” dedi.

Can, mekanın daha evvel çöplük olduğuna işaret ederken, “İnsanlar buraları çöplük yığını olarak biliyor, imajımız zedeleniyordu. Şu an burada gençlerimiz, çocuklarımız spor yapıyor ve yarınlara daha sıhhatli bireyler olarak ilerliyor.” ifadelerini kullandı.


Ümraniye İlçe Gençlik Spor Müdürü Muhammet Kılıç da Başkan Hasan Can’a spora, sporcuya yönelik yardımlarından dolayı teşekkür etti.


Karabekir Spor Başkanı Salim Çetinkaya ise “Geçen sezonda kıl payı kaybettiğimiz birincilikleri bu sezonda İnşallah alacağız ve Kâzım Karabekir halkına ve Ümraniye’mize hediye edeceğiz.” dedi.


Sezon açılışında son olarak Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Karabekir Spor yönetimi, ve oyuncular hatıra fotoğrafı çektirdi. Havai fişek gösterisi ile devam eden etkinlikte kulübün bünyesinde bulunan A takımı ile U17 takımı gösteri maçı yaptı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER