ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL19°C
Açık
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Ağustos 2014 Pazar 14:03

Ümit Karan meydan okudu

Ümit Karan meydan okudu

Ümit Karan Acun Ilıcalı, Saba Tümer ve Ümit Davala’ya meydan okudu.


Muğla’nın Bodrum ilçesinde tatil yapan Ümit Karan, ALS hastalığı için bir kova buzlu su kampanyasına katılarak Acun Ilıcalı, Saba Tümer ve Ümit Davala’ya meydan okudu. Karan, ünlü isimlere, kampanyaya katılmaları için 24 saat süre verdi.

Tatilini Bodrum’da geçiren futbol yorumcusu ve yazarı Ümit Karan, Bodrum’un ünlü mekanlarından biri olan Kafedaki Lounge’da gazetecilerin sorularını yanıtladı. ALS'ye farkındalık için yapılan destek kampanyasına katılan Karan, kafasından aşağı bir kova buzlu su dökerek, Acun Ilıcalı, Saba Tümer ve yakın arkadaşı Ümit Davala’ya meydan okudu. Sosyal paylaşım sitesinde videosunu paylaştığını belirten Karan, ünlü isimlere 24 saat süre verdiğini belirterek, “Meydan okumak önemli değil, ALS hastalığını ön plana çıkarmak önemli. Çok sevdiğim dostlarım var, onlara meydan okudum. Birisi Acun, diğeri Saba Tümer, birisi de Ümit Davala. Bakalım 24 saatleri inşallah kabul ederler. Bir tek ALS hastalığı yok tabi. Bunun gibi bir sürü hastalık var. Bununla ilgili güzel bir kampanya başlatıldı ve çok da iyi oldu.” ifadelerini kullandı.

ÜMİT KARAN DİZİ SEKTÖRÜNE EL ATTI

Ümit Karan; futbol dünyası, yorumculuk, yazarlık ve Dj’liğin ardından önümüzdeki sezon dizi sekterönde de olacağını ifade etti. On parmağında on marifet olan Karan, şu sözlere yer verdi: “Çok şükür yeni projeler var. Bu sezon ekranlarda olabilirim. Futbol dünyası var, yorumculuk devam ediyor. Belki bir dizi patlatabilirim bu sene.” dedi.

Kafedaki Lounge’da keyifli saatler geçiren Karan, üç günlük tatilinin ardından İstanbul’a dönerek, yeni projeler üstünde çalışmalara başlayacağını ifade etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER