ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Haziran 2013 Cuma 21:43

Uluslararası Kayısı Festivali'nde ünlü sanatçılar sahne alacak


Malatya Belediyesi Kültür A.Ş.’nin bu yıl 20.'sini düzenlediği Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı ile Uluslararası Kültür sanat ve Kayısı Festivali 3-7 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Festivalde Mustafa Ceceli, Bengü, Selahattin Alpay, Sevcan Orhan gibi sanatçılar konser verecek.

    Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, bu yılki festivalin dolu dolu geçeceğini belirtti. Festivalde ünlü sanatçıların sahne alacağını söyleyen Nalçacı, “Bu yıl düzenleyeceğimiz Uluslararası Kültür Sanat ve Kayısı Festivali sanatçıları belirlendi. Festival kapsamında konserler dışında da birçok etkinliğimiz olacak. Mahalleler arası futbol turnuvası, yemek ve tatlı yarışması, tekvando gösterileri, bisiklet yarışı, yabancı halk dansları gösterileri, halk oyunları gösterileri, havai fişek gösterileri, mehteran gösterileri ve jimnastik gösterileri gibi etkinliklere festivalimiz ev sahipliği yapacak. Ayrıca Kemal Sunal Çocuk Sahnesi’nde çocuklarımız için çeşitli etkinlikler yapılacak. 3 – 7 Temmuz 2013 tarihleri arasında tüm halkımızı Mişmiş Park Fuar Alanı’nda yapılacak olan festivalimize bekliyoruz.” dedi.

    Festival kapsamında 3 Temmuz Çarşamba akşamı Alişan, 4 Temmuz Perşembe günü Mustafa Ceceli, 5 Temmuz Cuma günü Aydın Aydın ve Sevcan Orhan, 6 Temmuz Cumartesi Selahattin Alpay ve Rafet El Roman, 7 Temmuz Pazar günü ise Bengü sahneye çıkacak. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER