ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Sisli
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Haziran 2013 Salı 21:35

Ulema: Herkese eşit mesafede, sevgiyle, muhabbetle beslenen bir partiyiz

Ulema: Herkese eşit mesafede, sevgiyle, muhabbetle beslenen bir partiyiz


AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, partisinin Bayraklı ilçe teşkilatını ziyaret etti. Ulema, Bayraklılı esnaf ve vatandaşla buluştu.Ulema, "Biz kavgayla beslenen değil, herkese eşit mesafede, sevgiyle, muhabbetle beslenen bir partiyiz." dedi.

AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema Bayraklı, parti teşkilatından bir araya geldiği partililere yaptığı konuşmada, CHP'li vekillerin kendilerine artık halkın arasında gezemeyeceklerini söylediklerini belirterek, "Biz halkımızla ne olursa olsun iç içe bir bütünüz. Bunu herkes görsün." diye konuştu. Buradaki konuşmasının ardından Manavkuyu, Mansuroğlu, Çiçek ve Yamanlar Mahallesi toplantılarına katılarak burada mahalle yönetimleri ile bir araya geldi. Ulema, mahalle yönetimlerine herkesin canla başla çalışması gerektiğini ifade ederek mahalle teşkilatına birlik çağrısında bulundu. Ulema, "Biz bugün bir kere daha halkımızla iç içe olduğumuzu herkese gösteriyoruz. Vatandaşlar artık oynanmaya çalışılan oyunların farkında. Biz 10 yıldır vatandaşımızın hizmetkarı olduk." diye konuştu.

Gezi Parkı olaylarına değinen Ulema, "Son yaşanan olaylarda şehirlerimiz yakılıp yıkılarak vatandaşlarımız zor durumda bırakılmış, dükkanlar yağmalanmış esnaflarımız zarara uğratılmıştır. Böyle bir eylem kabul edilemez. Biz kavgayla beslenen değil, herkese eşit mesafede sevgiyle, muhabbet ile beslenen bir partiyiz." dedi. 


KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER