ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Temmuz 2013 Cuma 02:01

Ufuk Eğitim Kurumları ile Zaman Gazetesi, basın mensuplarını iftarda buluşturdu


Özel Ufuk Eğitim Kurumları ve Zaman Gazetesi Alanya Temsilciliği, ilçede görev yapan medya mensuplarını iftar yemeğinde bir araya getirdi.

Kuruma bağlı Özel Hayat Ufuk İlköğretim Okulu'nda düzenlenen programa yaklaşık 40 kişiden oluşan ulusal, yerel, dergi ve internet medyasında görevli basın temsilcileri katıldı. Program sonrası bir açıklama yapan Ufuk Eğitim Kurumları Genel Müdürü Abdulkadir Gürsoy, ilçede görev yapan basın temsilcilerini kurumlarında düzenledikleri iftar programında ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Gürsoy, “Alanya'ya yeni geldiğim için herkesi tanımıyorum. Ancak bundan sonra hep birlikte olacağız. Basınının güzide temsilcileriyle böylesine manevi ortamda tanışmak ve buluşmak bize çok büyük bir mutluluk verdi. Hep birlikte iftarda mutlu bir tablo oluşturduk. Programımıza katılan tüm basın emekçilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Dim de gazeteciler adına programı tertipleyen kurum yöneticilerine teşekkür etti. Dim, eğitim alanında ilçede yapılan güzel hizmetlerin, başarılı sonuçların kamuoyuna duyurulması adına her zaman destekçi olduklarını belirtti. İlçe eğitiminde her zaman başarılı işlere imza atan Ufuk Eğitim Kurumları'na basın mensuplarını böyle manevi bir ortamda buluşturdukları için teşekkür ettiğini dile getiren Dim, programa katılan basın mensuplarına teşekkür etti. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER