ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Ocak 2013 Cuma 12:36

Üçüzlerin ilk karne sevinci

Üçüzlerin ilk karne sevinci


Konya’da ilkokul birinci sınıfa giden üçüz kardeşler ilk karne sevincini yaşadı. Tüm dersleri pekiyi olan Hilal, Gamze ve Hüseyin Demiray kardeşler aynı okulda farklı sınıflarda eğitim görüyor.

Özel Merve Eğitim Kurumları Meram Abdullah Aymaz İlkokulu öğrencileri olan üçüz kardeşler ilk karne heyecanını yaşadı. Tüm dersleri pekiyi olan üçüzlere karnelerini okul müdürü Hüseyin Taş verdi. 26 Kasım 2005 doğumlu olan üçüzlerden Hilal 1-B, Gamze 1-E ve Hüseyin 1-D sınıfına gidiyor. Üçüzlerin öz güveninin iyi olması için farklı sınıflarda eğitim gördüklerini aktaran Okul Müdürü Hüseyin Taş, "Üçüzlerimizin öz güvenlerinin daha iyi olması için ayrı ayrı sınıflarda eğitim görmesini uygun gördük. Aldıkları ilk karne de ise bu uygulamanın doğru oğlunu gösterdi. Bizler öğrencilerimize en iyi eğitim vermek için çaba gösteriyoruz. Üçüz öğrencilerinin karneleri vermek bizim içinde bir ilk oldu diyebiliriz." dedi.

Üçüz öğrencilerin annesi Fatma Demiray okulun ilk döneminin kendisi için oldukça zor geçtiğini dile getirdi. Üç çocuğunun ödev ve dersleriyle ayrı ayrı uğraşmak zorunda kaldığını aktaran üçüz annesi, "Üçüzlerimizin karnelerinin iyi olması bu zorlukları değdi. Çocuklarımla yakından ilgilenen öğretmenlerine ve okul yönetimine teşekkür ediyorum." dedi.

Merve Meram Abdullah Aymaz İlkokulunda okuyan üçüzlerin karnelerini Okul Müdürü Hüseyin Taş verdi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER