ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Ocak 2014 Cuma 20:15

Üçüncü kattan düşen Aras bebek 2 yaşına girdi

Üçüncü kattan düşen Aras bebek 2 yaşına girdi


Ordu'nun Perşembe ilçesinde oturdukları apartmanın üçüncü katından düştüğü sırada annesinin peşinden atladığı Aras Özbek, 2 yaşına girdi.

Ordu’da on gün önce evinin penceresinden beton zemine düşen Aras ile düştüğünü gören anne Aylin Özbek peşinden atlamıştı. Hastanedeki tedavilerinin ardından taburcu olan anne ve bebeği, evlerinde doğum günü mutluluğu yaşadı.

Çok sayıda yakınlarının katıldığı doğum gününde 2 yaşına giren Aras Özbek, kendisi için gözünü kırpmadan atlayan annesi Aylin Özbek, hastanede bir hafta süren tedavilerinde yanlarından hiç ayrılmayan baba Müslüm Özbek, 2 yazan pastanın üzerinde yanan mumları beraber üfledi. Yeniden doğuşun pastasını kestiklerini söyleyen anne Aylin Özbek, "Oğlum benim için sanki yeniden doğdu, zor günümüzde bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum." dedi.

Baba Müslüm Özbek ise "Bugün eşim ve çocuklarımın sağ salim yanımda olmalarından dolayı çok mutluyum. Allah'a çok şükür ediyorum ki çocuğumuzu bizlere bağışladı. Allah'ım hiç kimseye böyle şeyler göstermesin." diye konuştu. Kesilen pastanın ardından doğum gününe katılanlar bol bol hatıra fotoğrafları çektirdi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER