ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Mart 2013 Pazartesi 13:20

Uçağa geç kalınca görevlinin burnunu kırdılar


Atatürk Havalimanı’nda dün gece Diyarbakır’a gidecek 3 yolcu, uçağa geç kalınca yer hizmetleri çalışanlarına saldırdı. Çıkan kavgada TGS personellerinden birinin burnu kırıldı, bir başka çalışanın ise yanağında ve gözünde yumruk darbesi sonucu şişme oluştu.

Türk Hava Yolları’nın (THY) İstanbul-Diyarbakır seferini gerçekleştirecek uçağının kalkışı öncesi 3 yolcu havalimanını birbirene kattı. Dün gece saat 01.30’daki TK 2612 sefer sayılı uçağıyla Diyarbakır’a gidecek olan 3 yolcu, uçağa geç kaldı. Bilet işlemleri kapandıktan sonra iç hatlar terminaline gelen 3 yolcu ve yakınları görevlilerle tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine yolcular kontuardaki Turkish Ground Service ( TGS ) personeline saldırdı. Saldırganların TGS çalışanlarını yumruklaması sonucu personellerden E.Y’nin burnu kırıldı, K.A. isimli çalışanın ise yanağında ve gözünde yumruk darbesi sonucu şişme oluştu.

Dayak yiyen TGS personeli polise başvurarak saldırganlardan şikayetçi oldu. Saldırıya uğrayan TGS çalışanları Bakırköy Devlet Hastanesi’nde darp raporu verildi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER