ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Temmuz 2014 Pazar 16:29

Üç kişinin öldüğü patlama anı güvenlik kamerasında

Üç kişinin öldüğü patlama anı güvenlik kamerasında

Patlama öncesinde, anında ve sonrasında meydana gelen panik anlarında kayıtta olan güvenlik kameraları, olanları an be an görüntüledi.


Zeytinburnu’nda dün 3 kişinin hayatını kaybettiği ve çok sayıda kişinin yaralandığı ambalaj atölyesinde meydana gelen patlama anı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Patlama öncesinde, anında ve sonrasında meydana gelen panik anlarında kayıtta olan güvenlik kameraları, olanları an be an görüntüledi.

Beştelsiz Mahallesi’nde dün öğlen saatlerinde bir ambalaj atölyesinde bilinmeyen bir sebeple patlama meydana geldi. Patlamada enkaz altında kalan 3 kişi hayatını kaybederken 8 kişi de yaralandı. Patlamanın meydana geldiği anlarda güvenlik kameraları da kayıttaydı. Patlamanın öncesi, patlama anı ve sonrası güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

Görüntülerde; patlamadan önce vatandaşlar sokakta normal hayatlarına devam ederken patlamanın ardından ortalık savaş alanına dönüyor. Patlamayla birlikte ortalığı biranda toz bulutu kaplıyor. Sokakta gezinen vatandaşlar, patlamayla birlikte panik halinde kaçışmaya başlıyor.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER