ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Haziran 2013 Perşembe 13:20

UAÜ’de eğlenerek İngilizce öğrenme fırsatı


Uluslararası Antalya Üniversitesi (UAÜ), 10-14 yaş arası öğrenciler için 15 Ağustos- 5 Eylül tarihleri arası 'İngilizce Kampı' düzenliyor. UAÜ Dil Kampüsü (AIU Language Campus) ile öğrenciler bütün gün İngilizce konuşarak ve uygulama yaparak dil öğrenme fırsatı bulacak.

UAÜ Yabancı Diller Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Murat Kaplan, 50 farklı ülkeden gelen öğrencilerle İngilizce kampına katılacak çocukların gün boyu pratik yapmasının sağlanacağını söyledi. Kayıt yaptıran her iki çocuğa bir uluslar arası öğrencinin eşlik edeceğini hatırlatan Kaplan, "Kamp programı spor, sanat, el becerileri, enstrüman çalma, müzik ve dil oyunları gibi aktivitelerle öğrenmeyi sınıf dışına taşıyan ve hayatın tamamen İngilizce geçmesi temeline dayanan bir programdır." dedi.

Dil Kampüsü'nün 50 öğrenci ile sınırlı özel bir program olduğunu vurgulayan Kaplan, 15 Temmuz’a kadar erken kayıt yaptıranların, yüzde 20 indirimden yararlanabileceğini hatırlattı. Kaplan, daha geniş bir bilginin www.antalya.edu.tr veya 0 242 245 00 00 telefon numarasından alınabileceğini söyledi.

Uluslararası eğitmenlerle ve dünyanın pek çok ülkesinden öğrencilerle pratik yaparak İngilizceyi öğrenecek çocukları ayrıca şu aktiviteler bekliyor: "Welcome party, painting, horse riding, paintball, golf, cinema, barbeque, learning cultures, show your innovation, ice-breaker evening, tai chi and chi gong, wing-chun, music, cinema sessions, recycling, reading room, basketball, voleyball, tennis, sports, filmmaking, good-bye party."
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER