ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Mayıs 2013 Pazartesi 16:50

Tuzla Tapu Müdürlüğü’ne çifte ödül


Tapu ve Kadastro İstanbul Bölge Müdürlüğü, Tuzla Tapu Müdürlüğü’nü kalite yönetim belgesi ve teşekkür belgesi ile ödüllendirdi.

Tapu ve Kadastro İstanbul Bölge Müdürlüğü, 2012 yılında yaptığı incelemelerin ardından Tuzla Tapu Müdürlüğü’nü TSE 9001-2008 kalite yönetim belgesine, Tuzla Tapu Müdürü Murat Yiğit’i de vatandaş ve çalışan memnuniyeti, şeffaf, dürüst, yenilikçi yönetim anlayışı nedeniyle teşekkür belgesi almaya layık buldu. Tuzla Tapu Müdürlüğü’nün ödülleri, Tuzla Kaymakamı Mümin Heybet, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çelikel ve Tapu ve Kadastro İstanbul Bölge Müdür Yardımcısı M. Yıldırım Baran’ın da katıldığı programda verildi.

Yıldırım Baran, Tuzla’daki modernizasyonun çok hızlı tamamlandığını belirterek, bu sürece destek veren Mümin Heybet ve Şadi Yazıcı’ya teşekkür etti. Aldıkları belgenin önemini bildiklerini belirten Murat Yiğit de ödülü kazanırken gösterdikleri performansı arttırarak sürdüreceklerini söyledi. Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çelikel, bu ödülde pay sahibi olarak anılmanın gururunu yaşadıklarını söyledi. Kurumlar arası işbirliğinin önemine değinen Çelikel, "Tuzla Belediyesi olarak üzerimize düşen konularda görev ve yardıma her zaman hazırız. Tapu Müdürlüğümüz de bu belgeye yakışır hizmetler sunmaktadır. Devamının da geleceğine inanıyoruz." şeklinde konuştu.

Mümin Heybet de belgelerin ciddi bir sürecin ardından verildiğini belirterek "Tapu Müdürlüğümüzdeki hizmet kalitesini sadece bölge müdürlüğünün belgelerinde değil, vatandaşımızın memnuniyetin de görüyoruz. Bu başarı, her şeyin bittiği anlamına gelmez. Kalite anlayışı ve sürekliliği büyük önem taşıyor." dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER