ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL29°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Nisan 2013 Salı 12:36

TÜTEV üyeleri hem eğlendi hem stres attı

TÜTEV üyeleri hem eğlendi hem stres attı


Türkiye Teknik Elemanlar Vakfı (TÜTEV) Samsun Şubesi'nin teknik elemanlara yönelik sosyal faaliyetler kapsamında düzenlediği Paintball turnuvasına katılanlar eğlenmenin yanı sıra stres atıp kaynaştı.

    Bu sene ikincisi organize edilen Paintball turnuvasına 60 kişi katıldı. Teknik elemanların teknik ve sosyal alanlarda faaliyet göstermesi için çalışan TÜTEV, her geçen sene daha fazla teknik elemanı faaliyetlerine katıyor. Düzenlediği meslek eğitim kursları ve yapılan AB projelerle resmi ve özel kurumlardaki teknik elemanları bir araya getiren TÜTEV, teknik elemanları hafta içi yoğun bir iş trafiği ve stresinden uzaklaştırmak için çeşitli faaliyetler düzenliyor. Bu faaliyetlerden birisi olan Paintball turnuvasının 2.'si hava şartlarının da elverişli olmasından dolayı güzel ve keyifli bir ortamda gerçekleşti. Katılımcılar 6 ayrı takımla birbirleri ile kıyasıya mücadele etti. Keyifli ve heyecanlı anların yaşandığı turnuvada kazanan dostluk oldu.

    TÜTEV Samsun Şubesi Başkan Yardımcısı Adem Bayrak ve Şube Sekreteri Hüseyin Soytürk öncülüğünde organize edilen turnuvaya TÜTEV bünyesinde oluşturulan teknik kulüp temsilcileri ve vakıf yönetim kurulu üyeleri de katıldı. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER