ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Nisan 2013 Cuma 17:14

‘Türkülerle Stres Yönetimi’ semineri düzenliyor


Çanakkale Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC), öncelikle meslektaşları olmak üzere kamuoyunun istifade edebileceği farkındalık eğitimleri kapsamında “Türkülerle Stres Yönetimi” konulu bir seminer düzenliyor.

ÇGC, merkezi Bursa’da bulunan bir akademiyle 1 yıllık seminer takvimi planlaması yaptı. Buna göre daha önce “İletişim” ve “Kendi Hayatının Lideri Ol” başlıklı iki seminer düzenleyen ÇGC, bu defa kamuoyunu 29 Nisan 2013 Pazartesi saat 10.30’da, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Süleyman Demirel Konferans Salonu’ndaki seminerde buluşturacak. Medya sektöründe çalışanların yanısıra halka da açık olacak seminer, akademinin kurumsal projeler yöneticisi Oytun Yumşak tarafından verilecek. Öğleden sonra ise Çanakkale Ceza İnfaz Kurumu'nda hükümlülere yönelik, “Kendi Hayatının Lideri Ol” konulu seminer düzenlenecek.

“Türkülerle Stres Yönetimi” seminerinin içeriğiyle ilgili bilgi veren ÇGC Başkanı Burak Gezen stres, stresin sonuçları, stresi yönetmek için kısa ve orta vadede etkili ve basit yöntemler gibi konuların anlatılacağını söyledi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER