ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ağustos 2013 Çarşamba 15:47

Türkoğlu Kaymakamı Kartal görevine başladı

Türkoğlu Kaymakamı Kartal görevine başladı


Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesine atanan Kaymakam Serdar Kartal göreve başladı.

Kaymakam Serdar Kartal, kamu hizmetlerinin ilçeye en verimli şekilde yansıtılması, devletin vatandaşlara şefkati ve güleryüzünün gösterilmesi noktasında ayrım yapmadan hizmet edeceklerini belirtti. Kartal, "Türkoğlu OSB ve Lojistik Merkezi önceliğimiz olacak. Bu önemli projeleri tamamlayarak ilçemizi cazibe merkezi haline getirmek istiyoruz. Türkoğlu'nun gelişimine katkı sağlamak için herkese kapımız açık olacak." dedi.

    Türkoğlu’nun güzel bir ilçe olduğunu dile getiren Kartal, ilçede her kesimle el ele vererek, ortak aklı ön plana çıkararak ilçeye en güzel şekilde hizmet edeceklerini söyledi. Serdar Kartal, "İlçenin eksikliklerini tespit edip Türkoğlu ilçesinin bugüne kadar alamadıkları ve layık olduğu hizmetlerin ilçemize gelmesi için kamu ve sivil kuruluşlarla el ele vererek çabalayacağız." şeklinde konuştu.

    1983 Malatya Hekimhan doğumlu olan Kartal, sırasıyla, İzmir Beydağ, Kahramanmaraş'ın Nurhak ve Amasya Gümüşhacıköy Kaymakamlığı görevlerini yaptı. Son çıkan kararname ile Türkoğlu Kaymakamlığı görevine atanan Serdar Kartal, evli ve 2 çocuk babasıdır.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER