ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Haziran 2013 Salı 17:17

Türkmenbaşı Bulvarı’nın devamı açılıyor


Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, kamulaştırma işleminin ardından yıkımların yapıldığı Denizli Mahallesi Şehit Mehmet Özer Caddesi’ndeki çalışmaları denetledi.

İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı’na bağlı Mevzuata Aykırı Yapılar Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen yıkım çalışmalarının yapıldığı bölgeye giden Zihni Aldırmaz, yetkililerden çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Aldırmaz, yıkım çalışmalarının tamamlanmasının ardından Türkmenbaşı Bulvarı’nın devamını açacaklarını, Mustafa Kemal Paşa Bulvarı ile kesişecek bulvarın da Havaalanı Kavşağı’na kadar gideceğini söyledi.

2-3 ay içinde bulvar çalışmalarına başlamayı hedeflediklerini anlatan Zihni Aldırmaz, “Kuzey Adana’dan gelen Türkmenbaşı Bulvarı’nı Havaalanı Kavşağı’na bağlayacak. Oradan da Obalar Caddesi’ne ve Akkapı’ya doğru aks devam edecek. Adana’ya hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.

Bulvar tamamlandığında bölgede trafiğin önemli ölçüde rahatlayacağını belirten Zihni Aldırmaz, Adana’da kuzey güney, doğu batı ayrımı yapmadan hizmete devam ettiklerini kaydetti. Zihni Aldırmaz, denetim sonrası Şehit Mehmet Özer Caddesi esnafını da ziyaret ederek, bir süre sohbet etti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER