ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Sisli
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Haziran 2013 Pazartesi 17:22

Türkçe ve Kürtçe parçalarla mezuniyet balosu

Türkçe ve Kürtçe parçalarla mezuniyet balosu


Batman Üniversitesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Bölümü son sınıf öğrencileri, üniversitenin teras kafesinde mezuniyet balosu düzenledi. Mezuniyet pastasından önce öğrenciler Kürtçe ve Türkçe oyun havalarıyla eğlendi.

    Mezuniyet pastasını kesen Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Alpaslan, “Hepinize gelecek yaşamınızda başarılar diliyorum. Bölüm olarak ilk mezunlarımızı veriyoruz. Öğrencilerimizin böyle bir etkinliği düzenlemesinden dolayı da mutluluk duyduk. Türkiye’de önemli bir bölüm olan Kültür Varlıkları Koruma ve Onarım Bölümünü Batman’a kazandıran Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Abdüsselam Uluçam’ı kutluyor, teşekkür ediyoruz.” dedi.

    Bölüm öğrencilerinden Birgül Efe, başarılarında büyük katkısı olan bölüm hocalarına teşekkürlerini iletti. Mezuniyet balosu, hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

    Düzenlenen etkinliğe Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Nevzat Damla, Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr Nuray Alpaslan, Yrd. Doç. Dr. Anar Azizov, Yrd. Doç. Dr. Mustafa Fatih Alpdoğan, öğretim görevlilerinden Emsal Kalkan, Derya Uzun Aydın, Mustafa Serdar Akgönül, Aliye Yılmaz, araştırma görevlilerinden Sedat Akyol, Mevlüt Eliüşük, Şevki İhya Sarıcı katıldı. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER