ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL8°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Haziran 2013 Çarşamba 15:00

Turhal Yetiştirme Yurdu’ndan yıl sonu etkinliği


Tokat Turhal Cumhuriyet Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu öğrencileri, yıl sonu etkinliği düzenledi. Etkinlikte resim sergisi, çiğ köfte partisi ve müzik ziyafeti davetlilerden büyük beğeni topladı.

Yetiştirme yurdunda yapılan programa Tokat Valisi Mustafa Taşkesen’in eşi Betül Taşkesen, Kaymakam Yunus Fatih Kadiroğlu, Belediye Başkanı Ali Gözen, İlçe Emniyet Müdürü Salih Turalı ile çok sayıda davetli katıldı. Yurtta kalan öğrencilerin bir yıl boyunca hazırlamış oldukları emekleri sergilemenin gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Turhal Cumhuriyet Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu Müdürü Hasan Tahsin Yıldırım, tüm katılımcılara katılımlarından dolayı teşekkür etti. Sosyal ve kültürel faaliyetler çerçevesinde yurtta kalan öğrencilerle çeşitli faaliyetlerde bulunduklarını anlatan Yıldırım, öğrencilerin bu tür etkinliklerle hem eğlendiğini hem de daha da sosyalleştiklerini kaydetti.
Yıldırım, "Yıl sonu etkinliğimizde yoğun programlarına rağmen bizleri kırmayarak programımıza katılan Sayın Valimizin kıymetli eşlerine ve tüm davetlilere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Böyle bir günde yurtta kalan öğrencilerle birlikte olmaktan son derece mutlu olduğunu belirten Proje Koordinatörü Betül Taşkesen, Tokat ve ilçelerinde gönül elçisi oranında her geçen gün artış gözlendiğine dikkat çekti. Gönül elçilerindeki artıştan duyduğu memnuniyeti ifade eden Taşkesen, öğrencilere çalışmalarından, gönül elçilerine de ilgilerinden dolayı teşekkürlerini iletti. Program davetlilere yapılan yemek ikramından sonra sona erdi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER