ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Şubat 2013 Perşembe 12:22

Tunceli SYDV mütevelli heyeti belirlendi


 Tunceli Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) 2013 yılı mütevelli heyetinde görev alacak sivil üyeler belirlendi.

Vakıf mütevelli heyetinde görev alacak sivil üyeleri belirlemek için düzenlenen toplantıya Vakıf Başkanvekili Tunceli Vali Yardımcısı Ali Güldoğan, Tunceli Belediye Başkanvekili İbrahim Kasun, İl Müftüsü Hüseyin Yıldırım, İl Defterdarı Ömer Faruk Önel, İl Milli Eğitim Müdürü Ziya Polattaş, İl Sağlık Müdürü Dr. Yusuf Kenan Aydın, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Orhan Kaya, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Ekber Yurt, muhtarlar, sivil toplum örgütü temsilcileri ve hayırsever vatandaşlar katıldı.

Toplantı sonucunda, Tunceli Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, mütevelli heyeti için muhtarlar arasından belirlenen Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Ali Rıza Güneş, Buğulu Köyü Muhtarı Mehmet Ugan, sivil toplum örgütü üyeleri arasından belirlenen Turan Deniz ve Nazım Arslan, il genel meclisi üyelerince belirlenen hayırsever vatandaşlardan Ali Balo ve Erdal Kaya 2013 yılında vakıf mütevelli heyetinde görev alacak. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER