ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Ağustos 2013 Cuma 21:31

Tüm Memurlar Derneği üyeleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi


Yozgat’ta faaliyetini sürdüren Tüm Memurlar Derneği tarafından üyelerine iftar yemeği düzenlendi. Özel Ergin Koleji'nde verilen iftar yemeğine Tüm Memurlar Derneği Başkanı Adem Atmaca ve dernek üyeleri katıldı.

Dernek Başkanı Atmaca, yemek sonrası yaptığı konuşmada Ramazan’ın birlik beraberlik ve kardeşlik duygularının en yoğun olarak yaşandığı bir ay olduğunu söyledi. Atmaca, "Mısır ve Suriye’de Müslüman kardeşlerimize yapılan saldırılar bizleri derinden yaralıyor. İnşallah yaklaşan Ramazan Bayramı o kardeşlerimizin kurtuşuna vesile olur. Dualarımız, dileğimiz, zulmün, sıkıntının biran önce sona ermesi içindir." dedi.

Derneğin kısa bir süre önce kurulmasına rağmen düzendikleri farklı etkinliklerle dikkat çektiğini ifade eden Atmaca, "Derneğimiz kısa bir süre önce kuruldu. Buna rağmen düzenlediği farklı etkinliklerle üyelerimizin takdirini topladı. Ramazan ayı dolayısıyla bu ayın feyiz ve bereketinden istifade etmek, memur kardeşlerimiz arasında kaynaşmaya vesile olmak amacıyla bu iftar yemeğini düzenledik." diye konuştu.

Memurların sorunlarını bildiklerini, bu sorunların çözümü için sürekli çalışma içerisinde olduklarını kaydeden Atmaca, "Memurlarımızın sorunları ve beklentileri belli. Biz de bu beklentilerimizin gerçekleşmesi için ilgili yerlerle sürekli görüşme halindeyiz. Bu kapsamda bu ay içerisinde başlayacak toplu sözleşme görüşmeleri inşallah memurlarımızın beklentisini karşılar. Bu vesile ile Kadir Gecesi’nin ve yaklaşan Ramazan Bayramı’nın dünyadaki zulme uğrayan Müslüman kardeşlerimizin kurtuluşuna vesile olmasını diliyorum." ifadelerini kulandı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER