ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL16°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Eylül 2014 Pazar 14:05

TRT Genel Müdürü olabilirsiniz!

TRT Genel Müdürü olabilirsiniz!

TRT Genel Müdürlüğü için adaylık başvuruları başladı


Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) Genel Müdürlüğü’ne adaylık başvuruları başladı. Başvurular 8 Ekim’e kadar devam edecek.

TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin’in Samsun’a vali olarak atanması ile boşalan TRT Genel Müdürlüğü için adaylık başvuruları dün başladı. Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından yapılan açıklamada, "Üst Kurul kararı gereğince TRT Genel Müdürlüğü için adaylık başvuruları 20 Eylül 2014 tarihinde başlayıp 08 Ekim 2014 tarihinde (saat 18.00) sona erecektir. 2954 Sayılı Türkiye Radyo ve Televizyon Kanunu’nun 13. maddesinde belirtilen şartları taşıyan adaylar, bildirilen süre içerisinde, aşağıda yer alan belgelerle Radyo ve Televizyon Üst Kurulu İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Bilkent Plaza B-2 Blok Bilkent/ANKARA adresine süresi içinde posta ile veya şahsen başvuruda bulunabileceklerdir." denildi.

Yapılan başvurularda eksik veya usulüne uygun olarak hazırlanmayan belgeyle yapılan müracaatlar ile postada meydana gelen gecikmeler dikkate alınmayacak. Başvuru tarihi olarak, müracaat dilekçesi ve eklerinin, Üst Kurul evrakına giriş tarihi esas alınacak.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER