ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Ekim 2013 Salı 16:40

Trafik polislerinden sürücülere kahveli ikaz

Trafik polislerinden sürücülere kahveli ikaz


Kurban Bayramı dolayısıyla trafiğin yoğun olduğu Muğla-Denizli, Gökova -Marmaris ve Fethiye-Dalaman güzergâhında polis ekipleri kahve, lokum ve çikolata ikram ederek sürücüleri dikkatli olmaları konusunda uyarıyor.

Muğla Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, güvenli seyahat koşullarını oluşturmak ve bayram yoğunluğuna bağlı artan trafik kazası riskini azaltmak amacıyla denetimlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Ula ilçesine bağlı Gökova kavşağında denetim yapan trafik ekipleri, bölgeye gelen ziyaretçileri araçlarından indirerek Türk kahvesi, lokum ve çikolata ikram ediyor. Bayram süresince devam edecek uygulama ile sürücülerin ve yolcuların uzun yolculukların ardından dinlendirilmesi ve trafikte daha rahat seyretmeleri amaçlanıyor. Kendilerine lokum ve kahve ikram edilen sürücüler ise uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirerek görevlilere teşekkür etti.

Trafik Bölge Müdürü Nevzat Eren, Kurban Bayramı dolayısıyla Muğla'da yoğun bir trafik akışı yaşandığını söyledi. Muğla'nın turizm bölgesi olması nedeniyle bölgede ciddi bir trafik akışının yaşandığına dikkat çeken Eren, "Bayramı tatili süresince özellikle Muğla-Denizli, Muğla-Milas, Milas-Söke, Milas-Bodrum, Muğla-Gökova, Gökova-Fethiye ve Gökova- Marmaris hatlarında yoğun olarak denetim yapılacak. Tatilcilerin dönüşlerini de takip edeceğiz. Özellikle turizm bölgelerindeki güzergahlarda bir trafik ekibi emniyet kemeri, fazla yolcu ve trafik kuralı ihlalleri konusunda denetim yapacak." dedi.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER