ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Ekim 2013 Salı 16:53

Trafik polisinden sürücülere "kahve molası"


Kurban Bayramı dolayısıyla trafiğin yoğunlaştığı Muğla-Denizli, Gökova-Marmaris ve Fethiye-Dalaman güzergahında polis ekipleri, sürücülere kahve ve lokum ikram etti.
Muğla Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, güvenli seyahat koşullarını oluşturmak ve bayram yoğunluğuna bağlı artan trafik kazası riskini azaltmak amacıyla denetimlerini sürdürdü.
Gökova Kavşağı'nda denetim yapan trafik ekipleri, bölgeye gelen ziyaretçileri durdurup, onlara Türk kahvesi ve lokum ikram ediyor. Bayram süresince devam edeceği belirtilen uygulama ile sürücülere, uzun yolculukları sırasında kısa bir dinlenme molası verdirilmesi amaçlanıyor.
Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Nevzat Eren, gazetecilere yaptığı açıklamada, Kurban Bayramı dolayısıyla Muğla'da yoğun bir trafik yaşandığını belirtti. Eren, "Bayram tatili süresince özellikle Muğla-Denizli, Muğla-Milas, Milas-Söke, Milas-Bodrum, Muğla-Gökova, Gökova-Fethiye ve Gökova-Marmaris hatlarında yoğun olarak denetim yapılacak. Tatilcilerin dönüşlerini de takip edeceğiz. Özellikle turizm bölgelerindeki güzergahlarda trafik ekipleri, emniyet kemeri, fazla yolcu ve trafik kuralı ihlalleri konusunda denetim yapacak" dedi.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER