ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 31 Ağustos 2013 Cumartesi 13:19

Trafik kazasına kadınların tartışması damga vurdu


Zonguldak'ın Ereğli ilçesindeki maddi hasarlı trafik kazasından sonra otomobillerde bulunan kadnlar tartışma yaşadı. İlk tartışma polis ve çevredekiler tarafından engellenirken ikinci tartışmada tarafların sözleri daha da sertleşti.

Kaza, şehir merkezinde meydana geldi. Ozan Gündüz idaresindeki 67 TH 399 plakalı hususi otomobille Çiğdem İstanbullu idaresindeki 67 UC 153 hususi otomobil çarpıştı. Maddi hasarlı kazanın ardından sürücülerin yanında bulunan kadınlar arasında tartışma çıktı. İlk tartışma, polis ve diğer vatandaşların araya girmesiyle kısa sırada sona erdi. Polis kaza tutanağının nasıl doldurulacağını anlattığı sırada tartışma yeniden alevlendi. Sinirlerin gerildiği olayda tarafların kullandığı sözler de sertleşirken Gündüz'ün yanındaki kadının, "Burada manyağın birisi olsaydı seni öldürürdü." demesi, ortalığın gerilmesine sebep oldu. Tartışma çevredeki vatandaşlar, polis ve sürücü Ozan Gündüz'ün kadınları uzaklaştırmasıyla kavgaya dönüşmeden bitti.

Tutanağın hazırlanmasından sonra Gündüz ve yanındaki arkadaşları olay yerinden ayrılırken Çiğdem İstanbullu'ya ait otomobil, kurtarıcıyla kaza yerinden kaldırıldı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER