ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Mayıs 2014 Salı 20:35

Trafik ışıklarında infaz edildi

Trafik ışıklarında infaz edildi

Arnavutköy'de otomobiliyle kırmızı ışıkta bekleyen bir kişi, uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetti.


Ormanlık alana kaçan 50'li yaşlardaki saldırgan izini kaybettirmeyi başardı. Bölgede helikopter desteğiyle yürütülen arama çalışmalarından bir sonuç elde edilemedi. Polis ekiplerinin olayla ilgili araştırması sürüyor.

Kanlı infaz, İstanbul'da Arnavutköy Mehmet Akif Caddesi Boğazköy Yolu Durağı önündeki ışıklarda saat 16.00 sıralarında gerçekleşti. 34 JS 2368 plakalı otomobiliyle Arnavutköy'den Habipler istikametine seyreden Turgay Yıldırım (31), Boğazköy Yolu Durağı önünde kırmızı ışık yanında arabasıyla beklemeye başladı. Bu sırada aracı içindeki Yıldırım'a, 50-55 yaşlarındaki bir kişi tarafından ateş açıldı. Saldırgan yaya olarak ormanlık alana kaçtı. Ambulans ile Arnavutköy Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Yıldırım, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Yıldırım'ın karın bölgesine 5 kurşun isabet ettiği öğrenildi.

Ormanlık alana kaçan saldırganın yakalanması için ormanlık alanda yürütülen arama çalışmalarına polis helikopteri de destek verdi. Polis, Yıldırım'ın en son irtibata geçtiği kişiler üzerinde araştırmalarını sürdürüyor.

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER