ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Nisan 2013 Çarşamba 18:08

Toplum destekli polislerden esnaf ziyareti

Toplum destekli polislerden esnaf ziyareti


Yozgat’ın Boğazlıyan İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büro Amirliği’nde görevli polis memurları ilçede faaliyetini sürdüren esnafı ziyaret etti.

    Boğazlıyan İlçe Emniyet Müdürü Erdal Tepe, yaptığı açıklamada polis halk kaynaşmasına büyük önem verdiklerini söyledi. Tepe, ”İlçemiz asayiş yönünden huzurlu kentlerin başında yer almaktadır. Bu durum halkımızın teşkilatımıza olan güveninden de kaynaklanmaktadır. Bizler vatandaşlarımızın huzur ve güveni için ekiplerimizle haftanın 7 günü 24 saat mesai mefhumu gözetmeksizin görevimizin başındayız.” dedi.

    İlçe halkıyla iç içe samimi bir kaynaşma içerisinde olduklarını ifade eden Tepe, "Suç ve suçlularla mücadele de bizim en büyük destekçimiz halkımızdır. Suçluların yakalanmasında duyarlı vatandaşlarımızın bizlere yardımcı olması işlerimizi daha da kolaylaştırmaktadır. Bu kapsamda bizde halkımıza yönelik etkinlikler düzenleyerek onlarla bir arada olmaya özen gösteriyoruz. Gerek düzenlediğimiz etkinliklerde gerekse toplantılarımızda güzel bir birliktelik oluşturduk. İnşallah ilçemiz asayiş ve diğer unsular bakımından örnek ilçe olma özelliğini sürdürür." diye konuştu. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER