ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Ağustos 2014 Pazartesi 18:27

Tophane'de yangın paniği

Tophanede yangın paniği

BEYOĞLU Tophane'de bulunan, Türkiye Denizcilik İşletmeleri tarafından özel bir şirkete kiralanan 6 numaralı antrepoda saat 12.30 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.


BEYOĞLU Tophane'de bulunan, Türkiye Denizcilik İşletmeleri tarafından özel bir şirkete kiralanan 6 numaralı antrepoda saat 12.30 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Haber verilmesi üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. 

Yangına müdahale eden itfaiye, yaklaşık 20 dakikalık çalışmasının ardından yangını kontrol altına alarak söndürdü. Denizcilik İşletmeleri'ndeyken bir dönem İstanbul Devlet Tiyatrosu Müdürlüğü'ne de hizmet veren binanın birkaç ay önce özelleştirme kapsamında boşaltıldığı öğrenildi. “CUMARTESİ AKŞAMI DA YANDI" Görgü tanığı Serdar Koku, “Bu bina eskiden Türkiye Denizcilik İşletmeleri'ne aitti. Atıl bina. İstanbul Devlet Tiyatrosu Müdürlüğü'de bir dönem buradaydı. Daha sonra taşındı. Galiba arşivler oradaydı. Yangın binada çıktı. 1-2 aydan beridir de boştu" diye konuştu.

KAYNAK:
DHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER